kontakt@cena.pl +48 514 705 570

Informacje

Pomoc

Pomoc

Co zyskam dzięki współpracy z Cena.pl?

Dzieki współpracy z nasza porównywarką dotrzesz do nowych klientów, zainteresowanych dokładnie Twoja ofertą. Wszystkie przekierowania do Twojego sklepu, to potencjalni klienci, którzy sa zainteresowani Twoimi produktami.

Jaka jest opłata za rejestrację sklepu w porównywarce i jego integracja?

Zarówno rejestracja jak i integracja sklepu z porównywarką jest zupełnie darmowa.

Z jakim kosztem wiąże się współpraca sklepów internetowych z porównywarką cena.pl?

Zastąpiliśmy opłatę za przekierowania ("kliknięcia") do sklepu, niską opłatą abonamentową, zalezną jedynie od ilości produktów sklepu prezentowanych na cena.pl.

Po jakim czasie od rejestracji, oferta sklepu pojawi się w porównywarce cen - Cena.pl?

Twoja oferta produktów powinna pojawić się w przeciągu kilku dni od rejestracji. W określonych sytuacjach, gdy oferta sklepu jest duża, istnieje prawdopodobieństwo wydłużenia tego okresu.

Jak często jest aktualizowana moja oferta produktów?

Staramy się aby oferta wszystkich sklepów, które są zarejestrowane w porównywarce Cena.pl była aktualizowana przynajmniej raz dziennie. Czasami oferta jest aktualizowana kilkakrotnie w ciągu dnia.

Czy aby zarejestrować się w porównywarce i rozpocząć oferowanie swoich produktów, potrzebuję podpisać jakąś umowę?

Nie wymagamy podpisywania jakichkolwiek umów pisemnych podczas rejestracji w naszym portalu. Wystarczy, że podczas rejestracji potwierdzisz, że akceptujesz nasze Warunki współpracy ze sklepami.

W moim panelu sprzedawcy pojawia się komunikat o błędnej integracji, co mam zrobić?

Nasz system automatycznie wykrywa wszelkie problemy z dostępnością pliku XML i jego importem. Czasami występują drobne problemy poczas integracji takie jak niemożliwość wczytania pliku XML. W takich przypadkach, dalszy import jest blokowany i analizowany przez naszą administrację. Jeśli problem nie może zostać rozwiązany przez naszą administrację, wtedy zgłaszamy się do właściciela sklepu z problemem.

Opinie klientów o Cena.pl

Mój sklep dołączył do cena.pl jakiś miesiąc temu i zaczynam się zastanawiać czy jest sens płacić w innych porównywarkach za przekierowanie klienta o mojego sklepu, skoro tutaj mam wszystkie przekierowania bezpłatne. Z cena.pl przechodzą do mojego sklepu tacy sami klienci (czyt. tak samo zasobni :) jak z innych porównywarek. Gdyby jeszcze ilość tych klientów była trochę większa.. choć rozumiem, że w dobie dużej konkurencji, porównywarka ta musi mieć trochę czasu żeby się przedostać na pierwsze strony w Google.

Andrzej C.

Argumentem, który przekonuje mnie do tej porównywarki jest możliwość porównywania jednocześnie całych grup produktów. Cena.pl znakomicie znajduje najtańszy sklep, który oferuje wszystkie szukane przeze mnie produkty, dzięki czemu robię tylko jedno zamówienie a nie kilka, raz płacę za towar i tylko raz opłacam przesyłkę, na czym zdecydowanie oszczędzam. Polecam bo to funkcjonalność której nigdzie indziej nie spotkałem.

Zbigniew L.

Nie mają za wiele filtrów, po których można segregować produkty i brakuje mi też czasem szczegółowych opisów produktów, ale ilość porównywanych produktów, które do tego nie są w żaden sposób promowane w wynikach wyszukiwania, jak to dzieje się w innych „topowych” porównywarkach przekonała mnie do cena.pl. Po prostu nie muszę się zastanawiać czy produkt, który pokazuje mi się na początku listy wyszukiwań faktycznie jest najtańszy, czy tylko opłacił wyższą stawkę porównywarce.

Anna K.