kontakt@cena.pl +48 514 705 570

INFORMACJE DLA SKLEPÓW

Zwiększ swoją sprzedaż on-line dzięki uczciwej, profesjonalnej porównywarce cen - CENA.PL

Dołącz do nas już teraz!
Zarejestruj się zupełnie za darmo

Korzyści

Obiektywnie porównujemy oferty sklepów w Polsce, a docelowo skupiać będziemy wszystkie rzetelne sklepy on-line w Polsce. Umożliwiamy porównywanie pojedynczych produktów, ale również całych koszyków produktów. Obecność sklepu na cena.pl nie jest obowiązkowa, ale mobilituje. Znajdziesz się w dobrym towarzystwie a klienci, którzy znajdą produkty z Twojego sklepu obok innych rzetelnych sprzedawców, bez obaw dokonają u Ciebie zakupu i będą wracać jako zadowoleni klienci.

Formalności

Upraszczamy wszelkie procedury związane ze współpracą, wystarczy wypełnienie formularza rejestracji (bez umowy na piśmie).

W każdej chwili można zrezygnować z publikowania swoich produktów. Brak opłaty abonamentu za kolejny miesiąc jest dla nas informacją, że współpraca jest zawieszana lub zakończona. Nie ma żadnych okresów wypowiedzenia ani innych warunków.

Koszty

Wszystkim sklepom pomagamy znaleźć swoje miejsce na rynku i dajemy równe szanse, stąd nie pobieramy opłat za przekierowanie klienta do sklepu, ani za tzw lead, a jedynie niewielkie opłaty abonamentowe. Daje to naszej porównywarce możliwość rzetelnego i uczciwego porównywania produktów niezależnie od ich rodzaju i kategorii.
Aby zakończyć współpracę z cena.pl, wystarczy nie opłacić abonamentu za kolejny miesiąc. Jest to bardzo proste i skuteczne, gdyż nie ma żadnych innych warunków ani konsekwencji rezygnacji ze współpracy.
Zobacz cennik

Integracja

Integracja sklepu z porównywarką nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, wystarczy opłacić pierwszy abonament, a integracją sklepu zajmiemy się my.

Zapewniamy możliwie szybką integrację sklepu niezależnie od jego wielkości - po zalogowaniu się na swoje konto, należy jedynie podać w zakładce Integracja link do swojego pliku xml z produktami. Respektujemy większość formatów plików z produktami dostępnych na rynku.

Mobilność

Z cena.pl można swobodnie korzystać na wszelkich urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych. Strona www działa responsywnie tj. automatycznie dopasowuje swój wygląd do danej rozdzielczości urządzenia, umożliwiając intuicyjne korzystanie z jej funkcjonalności.

Wiarygodność

Promujemy uczciwe podejście sklepów do użytkowników porównywarki. Potwierdzeniem szczególnej wiarygodności danego sklepu będzie nadanie mu przez cena.pl certyfikatu wiarygodności.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sklepami rzetelnymi, którym równie mocno jak nam zależy na zadowoleniu wszystkich użytkowników.

Opinie użytkowników

Dowiedz się, dlaczego setki firm dołączyły już do Cena.pl

Mój sklep dołączył do cena.pl kilka tygodni temu i zaczynam się zastanawiać czy jest sens płacić w innych porównywarkach za przekierowanie klienta o mojego sklepu, skoro tutaj mam wszystkie przekierowania w jednym niskim abonamencie. Z cena.pl przechodzą do mojego sklepu tacy sami klienci (czyt. tak samo zasobni :) jak z innych porównywarek. Dodatkowo same linki przekierowujące z tej porównywarki do mojego sklepu mają sporą wartość i pomagają pozycjonować mój sklep w wyszukiwarce google :)

Andrzej C.

Argumentem, który przekonuje mnie do tej porównywarki jest możliwość porównywania jednocześnie całych grup produktów. Cena.pl znakomicie znajduje najtańszy sklep, który oferuje wszystkie szukane przeze mnie produkty, dzięki czemu robię tylko jedno zamówienie a nie kilka, raz płacę za towar i tylko raz opłacam przesyłkę, na czym zdecydowanie oszczędzam. Polecam bo to funkcjonalność której nigdzie indziej nie spotkałem.

Zbigniew L.

Nie mają za wiele filtrów, po których można segregować produkty i brakuje mi też czasem szczegółowych opisów produktów, ale ilość porównywanych produktów, które do tego nie są w żaden sposób promowane w wynikach wyszukiwania, jak to dzieje się w innych „topowych” porównywarkach przekonała mnie do cena.pl. Po prostu nie muszę się zastanawiać czy produkt, który pokazuje mi się na początku listy wyszukiwań faktycznie jest najtańszy, czy tylko opłacił wyższą stawkę porównywarce. Dodatkowo opłaty nie są różnicowane w zależności od kategorii produktów, bo przecież płacę stały, niski abonament :)

Anna K.

Dołącz do nas już teraz!
Zarejestruj się zupełnie za darmo

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś, to zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania