Chcesz naprawdę zaoszczędzić czas i pieniądze? Porównuj całe zakupy a nie pojedyncze produkty

Chcesz naprawdę zaoszczędzić czas i pieniądze? Porównuj całe zakupy a nie pojedyncze produkty

Czy zdarzyło Ci się kupować przez internet kilka rzeczy jednocześnie? Np. miałeś małą stłuczkę samochodową i musiałeś kupić: błotnik, reflektor, chłodnicę i uszczelkę pod głowicę?

Klikałeś wówczas cztery różne aukcje na portalu aukcyjnym? Czy kupowałeś po jednym produkcie w kilku sklepach internetowych szukając najtańszych?

Za każdym razem kiedy stawałeś przed takim dylematem, denerwowałeś się, że nie możesz tego załatwić jedną transakcją. Nie chciało Ci się po prostu wyszukiwać kilku najtańszych aukcji, wykonywać kilku przelewów, wysyłać kilku maili żeby ustalić z poszczególnymi właścicielami szczegóły transakcji , a do tego płacić kilka razy za przesyłkę. Nawet jeśli udało Ci się znaleźć kilka odpowiednich aukcji czy sklepów internetowych, to i tak poszczególne produkty przychodziły do Ciebie w różnym czasie. Wystarczyło, żeby jeden sprzedawca nie był solidny i spóźnił się z wysyłką, to i tak musiałeś czekać z naprawą samochodu, aż skompletujesz wszystkie części.

Rozwiązaniem tego problemu jest cena.pl

Porównywarka ta posiada funkcjonalność, która umożliwia porównywanie cen całych zakupów, a nie tylko pojedynczych produktów. Łatwo więc znaleźć sklep, który jest najtańszy, a do tego posiada wszystkie poszukiwane przez nas produkty.

Jak to zrobić? To proste!

Wyszukujesz pojedynczo produkty i klikasz przy każdym „Dodaj do grupy porównywania”

Dzięki tak utworzonej grupie produktów, jednym kliknięciem znajdziesz sklep, który będzie zawierał wszystkie produkty a do tego będzie najtańszy. Teraz wystarczy przejść do sklepu, wykonać jeden przelew by otrzymać całość zakupów jednym transportem. A najfajniejsze jest to, że kupując kilka produktów w jednym sklepie, często nie płaci się w ogóle za przesyłkę, bo przekroczyło się wymagany do tego limit cenowy.

Sprawdź na www.cena.pl to naprawdę działa!!!  

Powrót do wszystkich artykułów